Natalia Rybarczyk z I nagrodą za pracę dyplomową od SEP

Doktorantka Katedry Fizyki Doświadczalnej, mgr inż. Nikola Rybarczyk została laureatką I nagrody za pracę Strategie identyfikacji pojedynczych niemigoczących sond luminescencyjnych, przygotowaną pod opieką dr. Bartosza Krajnika z grupy badawczej Struktury Koloidalne. Nagroda została przyznana w ramach 34. konkursu optoelektronicznego im. prof. Adama Smolińskiego organizowanego przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich (SEP).

mgr inż. Nikola Rybarczyk

Oprócz głównej nagrody SEP przyznało wyróżnienia dwóm absolwentkom fizyki technicznej z Wydziału Podstawowych Problemów Techniki za prace:

Detektory światła na bazie materiałów hybrydowych nowej generacji

mgr inż. Ada Drwęcka (promotor: dr inż. Szymon Zelewski)

oraz

Stanowisko do pomiaru mikrofotoluminescencji w niskich polach magnetycznych i temperaturach kriogenicznych

inż. Helena Janowska (promotor dr inż. Anna Musiał)

mgr inż. Ada Drwęcka
inż. Helena Janowska

Więcej informacji na stronie internetowej Wydziału.

Serdecznie gratulujemy!

Podobne wpisy