Dr inż. Mateusz Dyksik z Katedry Fizyki Doświadczalnej laureatem Stypendium Naukowego Rektora 2025
Dr inż. Mateusz Dyksik z Katedry Fizyki Doświadczalnej został laureatem Stypendium Naukowego Rektora 2025 w kategorii: aktywność projektowo-wdrożeniowa. Nagroda została odebrana podczas uroczystości Święta Politechniki Wrocławskiej i jednocześnie 80-lecia uczelni.
Serdecznie gratulujemy!
Więcej o naukowcu na stronie internetowej Wydziału.



